ارتقای سطح دانش رسانه ای، نیاز امروز جامعه ما است



به گزارش ایرنا، امیرهوشنگ آذردشتی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از استاندار و نیز سازمان مدیریت و برنامه ریزی در خراسان شمالی درخواست شده تا حمایت های لازم را در این باره داشته باشند.
وی افزود: ارتقای سواد رسانه ای، یک ضرورت برای مدیران استان و نیز مردم است.
وی با بیان اینکه ارتقای سواد رسانه ای سبب می شود تا استفاده از رسانه هوشمندانه شود تصریح کرد: ارتقای سواد رسانه ای کمک می کند تا زمان مصرف خبر مدیریت شود و علاوه بر آن، محتوای مصرف اخبار نیز مدیریت و کنترل می شود.
آذردشتی اظهار کرد: امروز که فرهنگ ما و جامعه ما مورد هجمه دشمن است، باید در عرصه رسانه دانش ارتقا یابد و علاوه بر آن، باید تکنولوژی نیز به روز و کارآمد شود.
وی تصریح کرد: اکنون ما از تجهیزاتی استفاده می کنیم که از رده خارج شده و منسوخ است بنابراین نیاز است تا برای مقابله با هجمه های فرهنگی دشمن، این ابزار به روز شوند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی تاکید کرد: ما در زمینه تکنولوژی از دنیا عقب هستیم و باید خود را به تکنولوژی نو، مسلح سازیم.
وی، تبلیغ و ترویج بدون ترس و قدرتمندانه عقاید و ارزش ها را از رسالت های رسانه و خبرنگار عنوان کرد و افزود: باید از اعتقادات و ارزش های خود بدون ترس و شجاعانه دفاع کنیم.

* سایت ایرنای خراسان شمالی http://www.irna.ir/nkhorasan و کانال تلگرامی https://t.me/irnabojnurd در دسترس همگان است.
7185/ 6042 خبرنگار: کبری علی آبادی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی



انتهای پیام /*










شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید