28هزار فرهنگی امسال متقاضی انتقال هستند/ 8 شهریور اعلام نتیجهبه گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا سیدحسن حسینی اظهار کرد: استان های مبدا به شرط افزایش نداشتن ساعات حق التدریس و استان های مقصد و به شرط کسرنشدن ساعات موظفی و هم چنین مقتضیات هر استان می توانند موافقت خود را با انتقال متقاضیان اعلام کنند.
وی افزود: استان های مبدا با 10 هزار و 500 مورد انتقال موافقت کرده اند واستان های مقصد نیز تا هشتم شهریورماه فرصت دارند نتیجه بررسی های خود را درخصوص موافقت و یا موافقت نشدن با انتقال متقاضیان اعلام کنند، بنابراین فرهنگیان متقاضی می توانند نتایج نهایی نقل و انتقالات را از سامانه مربوطه دریافت کنند.
وی ادامه داد: پیش بینی می شود بیش از 90 درصد از نقل و انتقالات تا 15 شهریورماه صورت گیرد وتلاش خواهیم کرد تا موضوع نقل وانتقالات با سرعت بیشترو قبل از نیمه دوم شهریور ماه به پایان برسد.
بنابر گزارش وزارت آموزش و پرورش، حسینی، تفویض اختیار به استان ها را موجب رضایت بیشتر فرهنگیان برشمرد و خاطرنشان کرد: سیاست بومی گزینی از رویکردهای خوب آموزش وپرورش در فرآیند جذب نیرو است که باید ادامه یابد ، زیرا این سیاست تا حدودی آمار متقاضیان نقل وانتقال را کاهش خواهد داد.
مدیر کل اموراداری، تشکیلات و تحول اداری بر ضرورت ایجاد سامانه ای متمرکز با محتوای آمار و ارقام و اطلاعات مربوط به هر منطقه آموزشی تاکید کرد و افزود: اگر چنین سامانه ای ایجاد شود، بسیاری از ساختارهای ستادی نیز اصلاح می شود و شاهد برخی موازی کاری ها نخواهیم بود، بنابراین تلاش می کنیم در دولت دوازدهم این امر محقق شود.
فراهنگ**1883**1823 مریم جلوداران**انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید