حضور دو بازیگر جدید در نخستین همکاری مشترک سینمای ایران و هالیوودبه گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا، گریگ گرانبرگ و تایلور کول به جمع بازیگران فیلم سینمایی «اولین تولد» به کارگردانی علی عطشانی پیوستند.
این فیلم سینمایی که اولین محصول مشترک ایران و آمریکا است، فردا دوشنبه بیستم شهریورماه در شهر لس آنجلس آمریکا جلوی دوربین می رود.
پیش از این حضور بازیگرانی چون ول کیلمر، ویلیام بالدوین، جی عبدو، رابرت نیپر و آرمین امیری در این فیلم اعلام شده بود.
فیلم «اولین تولد» محصول مشترک ایران و آمریکاست که زندگی مشترک یک زن و شوهر را دنبال می کند، بن متولد ایران و کیت متولد آمریکا است. زمانی که کیت برای اولین بار باردار می شود مسایل پیچیده باعث می شود که کل خانواده دور هم جمع شوند، در این میان حمید (ابدو) پدر بن یک تندخوی ضد آمریکایی و سیاستمدار است درحالی که پدر کیت بایدن هم یک سیاستمدار ضد ایرانی است و این دو با هم رو به رو می شوند. خانواده ها باید عقایدشان را نگه دارند تا به بن و کیت و فرزند در راهشان کمک کنند.
این فیلم را «لا ایندیپندنت فیلم اند انترتینمنت» مستقر در هالیوود می‌سازد. پوریا ناصربخت به عنوان جانشین تهیه کننده در این پروژه حضور دارد و فیلمنامه این اثر توسط مهدی علی‌ میرزایی، سام خوزه، تارک زهدی نوشته شده است.
فراهنگ***9246**1055
خبرنگار: علیرضا مرادی**انتشار: زینب کارگرانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید