40 هزار نفر در ستاد مبشران غدیر استان یزد فعالیت دارندمحمدرضا پیرنیا روز یکشنبه در مراسم رونمایی از کتاب آیات ولایت که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد برگزار شد، افزود: تعدادی از اعضای ستاد مبشران غدیر یزد را افراد سایر استان ها و حتی خارج از کشور تشکیل می دهند.
وی ادامه داد: سال های اخیر در خصوص غدیرخم فعالیت های فرهنگی گسترده و بسیار خوبی در ستاد مبشران غدیر استان انجام گرفته و همچنان با همکاری بخش های مختلف ادامه دارد.
این مسئول تصریح کرد: فعالیت‌های مرتبط با غدیر خم در شهرداری یزد توسط ستاد مبشران غدیر برگزار می شود که به عنوان ستاد دائمی در طول سال فعال است و از دیدگاه ها و برنامه های مختلف استفاده می کند.
پیرنیا از ویژگی های ستاد مبشران غدیر را بهره گیری از فضای مجازی ذکر کرد و گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام گرفته حدود 80 درصد برنامه های ستاد مبشر غدیر یزد در فضای مجازی انجام می شود.
وی بیان کرد: بحث نهج‌البلاغه خوانی در یزد برای نخستین مرتبه توسط این ستاد در حال نشر است و برنامه‌های متعددی برای جذب مردم و به خصوص جوانان به سمت مطالعه و تفکر در سخنان حضرت علی(ع) انجام می‌شود.
ستاد مبشران غدیر در خصوص فرهنگ سازی واقعه عظیم غدیرخم در طول سال در استان یزد فعالیت دارد.
7536*2047* خبرنگار*کاظم سبحان زاده*انتشار- عباسقلی اشکورجیریانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید